Blog

JAK ZARABIAĆ NA DRUGIEJ KRYPTOREWOLUCJI?

Jeśli doczytałeś aż dotąd, to powinno być jasne, że twoje przyszłe portfolio powinno składać się na start z czterech produktów:

 • (e)HEX na Blockchainie Ethereum,
 • HEX na Blockchainie PulseChain
 • PLS – natywnego tokena PulseChain
 • PLSX – natywnego tokena giełdy PulseX

  W przyszłości z należytą uwagą śledziłbym kolejne przedsięwzięcia Richarda Hearta, takie jak: nienazwany w chwili pisania tych słów token motywacyjny (incentive token) dla dostawców płynności PulseX, portfela krypto (alternatywy dla MetaMask i innych), rozwiązania do bezpośredniej współpracy między tradycyjnymi bankami i produktami opartymi na sieci PulseChain oraz innych, gdy będzie coś już o nich wiadomo.

  Richard wspominał kiedyś o możliwości stworzenia funduszu inwestycyjnego, skupiającego firmy/organizacje pracujące nad możliwością przedłużenia ludzkiego życia, a także o utworzeniu własnego bardzo liberalnego „państwa” działającego na zasadach specjalnej strefy ekonomicznej.

  Poniżej kilka niezbędnych kroków do właściwego rozpoczęcia inwestycji w krypto, które mają sens:
 • Inwestycje w krypto rozpocznij od założenia konta na giełdzie Bitstamp- jednej z największych, popularnych i łatwych w obsłudze giełd kryptowalut.
 • Istnieje wiele portfeli do obsługi kryptowalut. Jednym z najpopularniejszych i najlepszych portfeli do obsługi produktów opartych na Ethereum i PulseChain jest MetaMask. To powinien być twój drugi krok jako początkującego inwestora w krypto.
 • HEX możesz kupić zamieniając USDC lub ETH w portfelu MetaMask podłączając go do strony www.hex.com lub korzystając ze strony www. buy.hex.com.
 • Stejkowanie (zamrażanie) tokenów w celu generowania odsetek jest całkowicie dobrowolne i opcjonalne. Stejki możesz obsługiwać podłączając MetaMask do strony www.go.hex.com/stake
 • Kiedy piszę te słowa PulseChain i PulseX nie zostały jeszcze uruchomione. Nie jestem więc w stanie szczegółowo opisać procesu zakupu tokenów PLS i PLSX. Proces ten będzie jednak bardzo podobny do tego, który opisałem w sekcji „Jak zamienić USDC na HEX?” w rozdziale książki z której pochodzi ten fragment.
 • Szczegółowe instrukcje do wszystkich powyższych kroków znajdują się także w powyżej wspomnianym rozdziale.
 • Nie da się dokładnie przewidzieć, czy najszybciej i najwięcej da się zarobić inwestując w PulseChain, PulseX, a może HEX na jednym z lub obydwu Blockchainach. Mając do dyspozycji, powiedzmy 10 000 $, zainwestowałbym po równo w eHEX, HEX, PLS i PLSX, kupując tokeny każdego rodzaju za równowartość 2500 $, a potem czekałbym cierpliwie na kolejną hossę…

Czytaj więcej w mojej książce: „Druga Kryptorewolucja: Zostań rentierem w nowym ekosystemie Richarda Hearta.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *