DRUGA KRYPTOREWOLUCJA

Kryptowaluty są najszybciej rosnącym na wartości aktywem w historii ludzkości…

Cena Bitcoina wzrosła o 6 900 000 razy z 0,01 USD do 69 000 USD w ciągu 12 lat. Ethereum wzrosło 32 000 razy z 0,15 USD do 4800 USD w ciągu 6 lat. Gdybyś zainwestował 1 dolara, mógłbyś zarobić bogactwo zmieniające życie, wielu to zrobiło.

Potencjał do szalonych zysków wiąże się z wieloma zagrożeniami – ataki hakerskie, oszustwa, spektakularne bankructwa, żeby wymienić tylko kilka. Jeśli wynalezienie kryptowalut było pierwszą rewolucją finansową naszych czasów, potrzebowaliśmy drugiej, aby wyeliminować złe projekty, zdemaskować fałszywych influencerów i pozbyć się nieuczciwych właścicieli, którzy tworzą nowe waluty cyfrowe tylko po to, by wyłudzić pieniądze od inwestorów.

Gdy czytasz te słowa, właśnie rozpoczęła się Druga Kryptorewolucja…

Richard Heart – seryjny przedsiębiorca, autor i filantrop tworzy pionowo zintegrowany ekosystem kryptograficzny, zawierający na początek: HEX – pierwszą lokatę terminową opartą na blockchainie, PulseChain – tańszą, szybszą, bardziej opłacalną alternatywę dla Ethereum oraz PulseX – najbardziej płynną giełdę na PulseChain.

Druga Kryptorewolucja zabierze Cię w podróż przez historię pieniądza i bankowości, początki kryptowalut po niuanse drugiej kryptowalutowej rewolucji Richarda Hearta. Kryptowaluty nigdzie się nie wybierają. Ci którzy dobrze to rozegrają zostaną jednym procentem ludzi, którzy posiadają połowę wszystkiego. Jeśli chcesz do nich dołączyć, ta książka jest dla Ciebie.